ЛІКУВАННЯ ЯСЕН. 

10.03.2018

Чи існує зв'язок між неприємним запахом з рота і поганим здоров'ям? кровоточивість ясен. Підвищена чутливість зубів до гарячого або холодного Неприємний специфічний запах з рота рухливість зубів осідання ясен. Рекомендую - якщо у вас є хоч один з перерахованих вище симптомів - вам терміново потрібно до стоматолога. Адже зволікання може призвести до втрати зубів. Йдеться про пародонтит - підступне захворювання, яке в деяких випадках розвивається з такою колосальною швидкістю, що людина за кілька місяців може позбутися всіх здорових зубів. Чому так відбувається?

Пародонт - це комплекс тканин, що оточують зуб за допомогою яких він фіксується в щелепах. Іншими словами, - пародонт - це «фундамент», в якому розташовуються зуби. Якщо «фундамент не міцний» то і про здоров'я зубів мова йти не може. Більше ніж у половини населення планети в тому чи іншому вигляді є патологічні зміни пародонту. Ви щодня доглядаєте за зубами, але звертаєте ви увагу на стан свого пародонту? Навіть якщо так, є зміни, які помітні тільки лікарю, тому плановий  огляд раз в півроку не дасть можливості пропустити початок захворювання. 

Пародонтологія. Відгалуження стоматології займається лікуванням пародонту, називається пародонтология. Стоматологи всього світу попереджають, що не варто ігнорувати симптоми пародонтиту і чекати поки «припече». Адже мікроби, які провокують зміни в тканинах пародонта, шкодять не тільки зубам. Вони можуть приносити непоправної шкоди всьому організму! Хворі ясна є осередком інфекцій, у якій немає перешкод для поширення по всьому організму в пошуках органів-мішеней.

Апаратне лікування VECTOR. Стрімко розвивається сучасна пародонтологія володіє великим інструментарієм для діагностики і консервативного, хірургічного або змішаного лікування захворювання ясен, пародонтиту, пародонтозу, гінгівіту, некрозу кісткової тканини та ін. . Лікування ясен на початковій стадії захворювання передбачає глибоку чистку зубів і пародонтальних кишень від каменів, нальоту. За допомогою апарату VECTOR в деяких випадках очищення може проводитися без оперативного втручання. Гідродинамічний ефект апарату забезпечує безкровну і безболісну процедуру. Методика лікування з апаратом VECTOR вважається щадящою, так як пошкодження м'яких тканин не відбуваеться.