Привіт пані та панове, товариші, мої дорогі пацієнти і, поки ще не знайомі зі мною люди! Мета створення сайту - розповісти про себе, свою роботу, послуги клініки в якій працюю.     

Отже, знайомимося

 Я, Ромашко (Сильчук) Людмила Василівна, лікар стоматолог. Закінчила НМУ. ім. О.О.Богомольця в 2009 році. Ні для кого не секрет, що у кожного лікаря є велике коло своїх пацієнтів, які довіряють йому своє здоров'я. Багато людей звертаються до мене сім'ями, приводять своїх батьків і дітей. Довіра до лікаря складається найчастіше відразу, іноді з другого разу, можливо через роки, коли стає зрозуміло, що лікування, протезування і в цілому робота з пацієнтом проведена якісно і на високому рівні. Цей сайт створений як для моїх пацієнтів, так і для людей, що готуються до стоматологічного лікування, роздумують про те до якого лікаря, в яку клініку прийти. 

Про мене

З самого дитинства я знала, що хочу стати стоматологом . У кожній професії є свої переваги і свої недоліки. Головне при виборі професії відчувати себе частиною тієї справи, якою збираєшся займатися в майбутньому і усвідомлювати відповідальність за здоров'я і красу людей, яка на тебе лягає.  Зараз для мене це не просто робота, а моє покликання. Маленькі пацієнти, яких одного разу їх батьки привели до мене на прийом, потім приходять до мене просто в гості з малюнками, виробами або букетиком квітів. Такі моменти надихають . Я люблю свою роботу.