Прайс-лист

Послуга

 1. Консультація і огляд
 2. Анастезія
 3. Реставрація фотополімерним матеріалом 
 4. герметизація фісури 
 5. пломба на молочний зуб 
 6. Шинування зубів - за 1 зуб.
 7. Лікування 1 кореневого каналу 
 8. Зняття зубних відкладень з двох щелеп - (ультразвук + Airflow + полірувальні пасти)
 9. Виготовлення парадонтальних кап + мазі 
 10. Аплікації (за одну щелепу) 
 11. Вектор терапія
 12. суцільнолитий штифт 
 13. суцільнолита коронка 
 14. Металлокерамическая коронка  
 15. Цельнокерамическая коронка на оксиде циркония 
 16. Бюгельний протез 
 17. Акриловий протез
 18. Нейлоновий протез 

Ціна

 1. 50 грн
 2. 50 грн
 3. від 350 грн
 4. 150 грн
 5. 200 грн
 6. 100 грн
 7. 150 грн
 8. 600 грн
 9. 600 грн
 10. 50 грн
 11. 2000 грн
 12. 500-550 грн
 13. 700 грн
 14. 1600 грн
 15. 3000 грн
 16. 5500 грн
 17. 2000 грн
 18. 3500 грн

Послуги

Медогляди


 Кожній людині властиво дбати про стан своїх зубів. Ми намагаємося зберегти їх здоровими, міцними і красивими. Адже не секрет, що наше здоров'я прямо залежить саме від стану зубів, а ігнорування профілактики їх захворювань може призвести до серйозних проблем. Щоб своєчасно виявити і пролікувати різні захворювання в ротовій порожнині, слід постійно проходити огляд стоматолога. 

Консультація


Консультація стоматолога може бути розширена більш повною діагностикою і оглядом інших фахівців. При необхідності, пацієнти направляються на електроодонтодіагностику, ортопантомографія, дентальну томографію, радіовізіографи. Якщо виникає потреба, хворого проконсультує ортодонт, хірург, имплантолог, гнатології, анестезіолог. Важливою перевагою відвідування цього фахівця є те, що огляд стоматолога цілком доступний кожному пацієнтові, незалежно від його фінансового стану або соціального статусу. 

Абсолютно кожному відвідувачу буде приділено максимум уваги, визначений індивідуальний підхід до лікування, підібрані оптимальні матеріали.


Зубна гігієна

Професійне чищення зубів - невід'ємна частина повноцінної гігієни порожнини рота. Не обійтися без неї навіть тим, хто постійно користується зубною ниткою і двічі в день ретельно чистить зуби. Справа в тому, що обидві ці процедури не здатні в повній мірі боротися з утворюється на всій поверхні зубів нальотом. Якщо вчасно від нього не позбутися, він перетвориться на камінь. Це може привести до різних захворювань порожнини рота.  Зокрема, мова йде про гінгівіті і пародонтозі.

Переваги професійного чищення:
 видалення нальоту і зубного каменю під яснами; 

Процедура не завдає шкоди емалі; В результаті зуби стають трохи світліше за рахунок прибраного з них нальоту; 

Чистка не забирає багато часу - від 20 хвилин до години, залежить від стану зубів; 

Процедуру не потрібно повторювати дуже часто - як правило, досить приходити до лікаря раз на півроку.

Основні етапи професійного чищення зубів 

Перед процедурою лікар оглядає ротову порожнину пацієнта з метою оцінки стану зубів і ясен. Після на щелепу встановлюється фіксатор, щоб клієнт випадково не закрив рот. Далі слідує процес очищення зубів.

Видалення зубного каменю за допомогою ультразвукового апарату. Щоб мінімізувати больові відчуття, очищення відбувається з використанням води під напором. 

За допомогою піскоструйного апарату видаляється м'який наліт. На другому етапі на поверхню зубів впливає порошкова суміш в поєднанні з водою. Перебуваючи під високим тиском, цей склад не тільки бореться з нальотом, а й злегка шліфує емаль. 

Полірування поверхні зубів пастою, яка містить фтор. Це необхідно для того, щоб згодом утворювалося менше нальоту. Полірування дуже корисна для пломб - вони довше прослужать і стануть білішими.

В фіналі на поверхню зубів наноситься фторлак. Він допомагає зменшити чутливість зубів і зробити їх міцніше.